loading

Hakkımızda

Sektöründeki gelişmeleri, arz ve talep dengesini takip ederek, bölgedeki "Hazır Yemek" ihtiyacını tespit etmiş ve 2011 yılında Catering "Taşımalı ve Toplu Yemek" hizmetleri ile müşterilerine daha kapsamlı hizmet vermeye başlamıştır.

Firmamız; A1 Yemek Servis Hizmetleri Catering markası ile Fabrika, Okul, Hastane gibi kurumsal firmalara toplu yemek hizmeti, Düğün, Cenaze ve Özel günlerde ise Toplu Yemek Organizasyonu hizmeti vermektedir.

Kurulduğumuz günden bugüne, müşterilerimize verdiğimiz değer, ürettiğimiz kaliteli ve lezzetli yemekler, uzman ekibimiz, topluma ve çevreye karşı duyarlılığımız, A1 Yemek Sanayi'i hazır gıda sektörünün en önemli firmalarından biri haline getirmiştir.

Hedefimiz; ürün ve servis hizmetinde müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılarken, hijyen ve kalitenin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmektir. Ürün ve hizmet kalitesinde mükemmele ulaşmak için tedarikçilerimiz ve tüm elemanlarımızdan üstün performansı talep ederek vizyonumuza ulaşma yolunda çalışmaktayız.

İletişim Bilgilerimiz

Çalıkali Mh. 21. Sk. No: 3/5 Çalı / Nilüfer / BURSA
0224 238 38 54
Top